Slider 1 Slider 1

New courses open!

An effective and fun form of language learning. Join our satisfied clients.

Slider 2 Slider 2

Cambridge qualifications

We will prepare you for FCE, CPE, CAE and Business Vantage exams.

Slider 3 Slider 3

Soft skills workshops

Try soft skills workshops in English! Not only will you learn new skills, but you will also improve your language skills.

Satisfied clients

Satisfied clients

They say about us...

Ing. Lukáš Havíř

Ing. Lukáš Havíř

Senior Consultant v IT Euro a.s.

"Na lekce angličtiny chodím vždy rád, protože nejde o suchopárný výklad gramatiky a slovíček, ale použití anglických frází a obratů v praxi. Všem, kdo by váhali, vřele doporučuji."

Ing. David Trčka

Ing. David Trčka

Technický ředitel v PODA a.s.

"Lekce jsou zaměřené na konverzaci a schopnost naučit studenty vyjádřit své myšlenky a názory, ale současně jsou vedené přátelskou a pohodovou formou. Již po několika lekcích se moje schopnosti komunikovat se zahraničními partnery posunuly na úplně jinou úroveň."

Ing. Monika Černochová

Ing. Monika Černochová

Talent acquisition specialist v Deloitte a.s.

"Pravidelnými lekcemi s rodilým mluvčím jsem se zbavila ostychu hovořit anglicky. Zároveň mi různorodá témata pomáhají neustále rozšiřovat slovní zásobu. Posun vnímám po každé lekci."

Ing. Daniel Sebera

Ing. Daniel Sebera

Senior Consultant v IT euro, a.s.

"Lektor je vždy na lekci řádně připraven a výuka probíhá na vysoké úrovni. Témata jsou založena na aktuálním společenském dění. Každá hodina je na konci zpestřena zábavnou hrou rozšiřující slovní zásobu. Výuka probíhá v uvolněné a přátelské atmosféře."

Ing. Michal Holeksa

Ing. Michal Holeksa

Manager v Lekis s.r.o.

"Lekce angličtiny jsou jedna velká zábava. Lektor je na hodiny připraven a témata vybírá dle našich zájmů. Vždy se těším na každé další setkání."

Jakub Mikula

Jakub Mikula

IT consultant v IT Euro a.s.

"Je to už pár let, co jsem se z cest po světě vrátil do české kotliny. Moje úroveň angličtiny šla postupně dolů, ale lekce v Academy of English mi pomohly dostat zpátky do formy. Doporučuji!"

Ing. Vítěslav Paszek

Ing. Vítěslav Paszek

Vedoucí oddělení kreditů a pohledávek v ATComputers a.s.

"Perfektní výuka anglického jazyka, zaměřena na zajímavá témata. Konverzace, která prohlubuje a rozšiřuje vaše znalosti anglického jazyka tou nejúčinnější formou."

Ing. Nela Glonková

Ing. Nela Glonková

Vedoucí nákupu v Glonek s.r.o.

"Lekce jsou vedeny formou konverzace s velice komunikativnim, pozitivně naladěným a energickým učitelem. Můžu ale vřele doporučit nejen na konverzaci, ale i pro přípravu na mezinárodní zkoušky. Výuka je vždy zábavná a těším se na každou další hodinu."

Ing. Michal Barc

Ing. Michal Barc

Business development manager v Konica Minolta IT solutions a.s.

"Konverzační kurzy můžu jen doporučit. Lektor má pro každou lekci připraveno jiné, aktuální a zajímavé téma. Trpělivost lektora a jeho pozitivní přístup mne motivuje nebát se jazyky používat. Získal jsem jistotu, která mi pomáhá jak při obchodních jednáních, tak při soukromých cestách do zahraničí."

Ing. Markéta Rucká

Ing. Markéta Rucká

Vedoucí klientského centra v společnosti PODA a.s.

"Zajímavé téma, vtipná konverzace, trochu gramatiky a hra na závěr - to je zřejmě ta správná kombinace, díky které jsou hodiny tak výjimečné a důvod, proč se těšit na příště"

Ing. Markéta Schwarzová

Ing. Markéta Schwarzová

Marketing manager v OC Futurum

"Lepší styl výuky jsem doposud nepoznala. Nejpodstatnější je přátelský a uvolněný přístup, díky kterému jde všechen stud a obavy stranou a lekce pak mají mnohem větší efekt!"

Ing. Jiří Sikora

Ing. Jiří Sikora

Product manager v ATC a.s.

"Velmi komunikativní, pozitivně naladěné a energické lekce. Můžu vřele doporučit. Výuka je vždy zábavná a těším se na každou další hodinu."