Slider 1 Slider 1

Nové kurzy
otevřeny!

Efektivní a zábavná forma výuky jazyků. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům.

Slider 2 Slider 2

Cambridge certifikáty

Připravíme vás na FCE, CAE, CPE a Business Vantage zkoušky.

Slider 3 Slider 3

Soft skills workshopy

Vyzkoušejte soft skills workshopy v angličtině! Naučte se nové dovednosti a procvičte si cizí jazyk.

Spokojení klienti

Spokojení klienti

Říkají o nás...

Ing. Michal Holeksa

Ing. Michal Holeksa

Manager v Lekis s.r.o.

"Lekce angličtiny jsou jedna velká zábava. Lektor je na hodiny připraven a témata vybírá dle našich zájmů. Vždy se těším na každé další setkání."

Ing. Markéta Rucká

Ing. Markéta Rucká

Vedoucí klientského centra v společnosti PODA a.s.

"Zajímavé téma, vtipná konverzace, trochu gramatiky a hra na závěr - to je zřejmě ta správná kombinace, díky které jsou hodiny tak výjimečné a důvod, proč se těšit na příště"

Jakub Mikula

Jakub Mikula

IT consultant v IT Euro a.s.

"Je to už pár let, co jsem se z cest po světě vrátil do české kotliny. Moje úroveň angličtiny šla postupně dolů, ale lekce v Academy of English mi pomohly dostat zpátky do formy. Doporučuji!"

Ing. Daniel Sebera

Ing. Daniel Sebera

Senior Consultant v IT euro, a.s.

"Lektor je vždy na lekci řádně připraven a výuka probíhá na vysoké úrovni. Témata jsou založena na aktuálním společenském dění. Každá hodina je na konci zpestřena zábavnou hrou rozšiřující slovní zásobu. Výuka probíhá v uvolněné a přátelské atmosféře."

Ing. Monika Černochová

Ing. Monika Černochová

Talent acquisition specialist v Deloitte a.s.

"Pravidelnými lekcemi s rodilým mluvčím jsem se zbavila ostychu hovořit anglicky. Zároveň mi různorodá témata pomáhají neustále rozšiřovat slovní zásobu. Posun vnímám po každé lekci."

Ing. Lukáš Havíř

Ing. Lukáš Havíř

Senior Consultant v IT Euro a.s.

"Na lekce angličtiny chodím vždy rád, protože nejde o suchopárný výklad gramatiky a slovíček, ale použití anglických frází a obratů v praxi. Všem, kdo by váhali, vřele doporučuji."

Ing. David Trčka

Ing. David Trčka

Technický ředitel v PODA a.s.

"Lekce jsou zaměřené na konverzaci a schopnost naučit studenty vyjádřit své myšlenky a názory, ale současně jsou vedené přátelskou a pohodovou formou. Již po několika lekcích se moje schopnosti komunikovat se zahraničními partnery posunuly na úplně jinou úroveň."

Ing. Jiří Sikora

Ing. Jiří Sikora

Product manager v ATC a.s.

"Velmi komunikativní, pozitivně naladěné a energické lekce. Můžu vřele doporučit. Výuka je vždy zábavná a těším se na každou další hodinu."

Ing. Nela Glonková

Ing. Nela Glonková

Vedoucí nákupu v Glonek s.r.o.

"Lekce jsou vedeny formou konverzace s velice komunikativnim, pozitivně naladěným a energickým učitelem. Můžu ale vřele doporučit nejen na konverzaci, ale i pro přípravu na mezinárodní zkoušky. Výuka je vždy zábavná a těším se na každou další hodinu."

Ing. Markéta Schwarzová

Ing. Markéta Schwarzová

Marketing manager v OC Futurum

"Lepší styl výuky jsem doposud nepoznala. Nejpodstatnější je přátelský a uvolněný přístup, díky kterému jde všechen stud a obavy stranou a lekce pak mají mnohem větší efekt!"

Ing. Vítěslav Paszek

Ing. Vítěslav Paszek

Vedoucí oddělení kreditů a pohledávek v ATComputers a.s.

"Perfektní výuka anglického jazyka, zaměřena na zajímavá témata. Konverzace, která prohlubuje a rozšiřuje vaše znalosti anglického jazyka tou nejúčinnější formou."

Ing. Michal Barc

Ing. Michal Barc

Business development manager v Konica Minolta IT solutions a.s.

"Konverzační kurzy můžu jen doporučit. Lektor má pro každou lekci připraveno jiné, aktuální a zajímavé téma. Trpělivost lektora a jeho pozitivní přístup mne motivuje nebát se jazyky používat. Získal jsem jistotu, která mi pomáhá jak při obchodních jednáních, tak při soukromých cestách do zahraničí."